אולרים

כמעט כל מה שרציתם לדעת על אולרים

כבר לפני אלפי שנים הבינו את הנוחות והיעילות של אולרים, סכיני הכיס (אולרים) המוקדמים ביותר ידועים מתקופת הברזל המוקדמת. סכין כיס עם ידית עצם נמצא באוסטריה, וגילו מוערך בסביבות 500-600 לפני הספירה. גם בספרד נמצאו סכינים עם סכיני להב מתקפלים, שנעשו על ידי אומנים ובעלי מלאכה מקומיים. ידוע שגם הוויקינגים החזיקו ברשותם סכינים מתקפלים אשר שימשו אותם לצרכי דיג, ציד והגנה עצמית.

איך לבחור אולר שמתאים לצרכים שלך?

  • מטרה – השלב הראשון לרכישת סכין חדשה הוא לקבוע למה אתה זקוק לסכין, ומתי יש לך סיכוי גבוה להשתמש בו. אולר שימושי אינו כבד מדי, קל לנשיאה וקל להסתרה. כדאי לחשוב איך אתה משתמש בסכין בדרך כלל ובאילו תנאים הוא יסייע לך. האם אתה זקוק לסכין בדיג או בקמפינג? האם אתה איש של טיולי שטח? האם אתה דווקא איש טכני שנעזר באולר לפירוק מכונות?
  • מנגנון פתיחה – כאשר בוחרים אולר, כדאי לשים לב שצורת הפתיחה שלו נוחה עבורכם. כמו כן כדאי להקפיד שיש לאולר מנגנון נעילה חזק ואיכותי.
  • ידית האולר – חלק חשוב מאוד של האולר הוא הידית כדאי לשים לב שהסכין שלך תהיה נוחה בידך עם במגוון גדול של אחיזות גם כאשר כף היד רטובה. עדיף למצוא אולר עם ידית גדולה שתתאים לכל כף היד ומעוצבת בכדי למנוע את היד שלך להחליק קדימה אל הלהב.
  • אחריות – כאשר קונים אולר ממותג מוכר וידוע, אפשר לקבל אחריות למשך שנים ארוכות ובכך להבטיח שהמוצר ישרת אותך היטב. לפעמים עדיף להשקיע קצת יותר במוצר איכותי מאשר לקנות מוצר בינוני אשר אינו מותאם ועלול לאכזב אתכם.

אנו מייבאים ומשווקים אולרים וסכינים איכותיים במשך עשרות שנים. אנחנו מאמינים בשירות ברמה הגבוהה ביותר ובמסירות ללא פשרות עבור לקוחותינו. כאשר אתם קונים מוצר בחברת בווא, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שמוצר זה ילווה אתכם במשך שנים רבות. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע ייעוץ ובחירת האולר שיתאים לצרכים הספציפיים שלכם. נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 02-5383636 או צרו קשר כאן.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם