השחזת סכין | השחזת סכינים

עבודה קלה יותר במטבח

העבודה עם סכינים היא הכרחית במטבח והיא זו שמאפשרת לנו לאכול בנוחות ובסדר. לכל השפים הגדולים יש סט גדול של סכינים מכל הסוגים, ואין שף או טבח שלא יודע להשתמש בצורה מושלמת בכל אחד מהסכינים הללו. עבודת חיתוך טובה חוסכת זמן ובאופן כללי, היא חלק אינטגרלי מהעבודה במטבח.

מרבית השפים אוהבים ומתחברים לסט הסכינים שלהם, כאשר חלקם אפילו מתאימים אותו באופן אישי אליהם, בין אם מבחינת ידית האחיזה ובין אם באמצעות חריטה של ראשי התיבות על הלהב עצמו. השפים מתחזקים באופן יום יומי את הסכינים שלהם, כולל ניקיון והשחזה והסטים הללו באים בדרך כלל עם מארז מיוחד ומעוצב.

ובכן, לא כולנו שפים, אך להרבה מאוד מאתנו יש חיבה למטבח, לבישול ולאפייה. סכיני מטבח הם היום כלי שקיים בכל מטבח, מהדל ביותר ועד המטבחים המאובזרים לחלוטין. מדובר במוצר בסיסי שעוזר לנו גם בבישול הפשוט ביותר. גם הסכינים הרגילות שלנו צריכות תחזוקה וזה אומר בעיקר ניקיון לאחר שימוש והשחזה תקופתית.

השחזה תקופתית

אחת לתקופה, כל אחד צריך לבצע השחזת סכינים בצורה מקצועית ואצל איש מקצוע. אנשי המקצוע מגיעים עם משחיזים מקצועיים שעוזרים להגיע לתוצאה מושלמת. אנשים טועים לחשוב שסכין חדה היא מסוכנת יותר מסכין קהה, אך ההפך הוא הנכון. כאשר הסכין היא חדה יותר, יש פחות סיכוי לתזוזות בלתי רצוניות וכתוצאה מכך, הסיכוי לפציעה יורד. גם קל ונוח יותר עם סכין שחותכת ירקות או בשרים כמו שהיא חותכת חמאה.

כאשר מבצעים השחזת סכין בצורה מקצועית, איש המקצוע צריך לדעת בדיוק מתי לעצור ומתי להמשיך, בהתאם לסוג הסכין וליכולות שלו. ההשחזה צריכה להתבצע בצורה אורכית לאורך כל הלהב ולהגיע למצב שיש אחידות שתאפשר עבודה מושלמת עם הסכין.

מחפשים סכינים איכותיות ומושחזות כדי שתוכלו לעבוד במטבח הפרטי שלכם או במטבח במסעדה בצורה נכונה ובטוחה? חברת בווא, המתמחה במכירת מספריים וסכינים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על דגמי הסכינים השונות, אתם מוזמנים לפנות לטלפון שמספרו 02-5383636

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם