כלי מניקור ופדיקור

כמעט כל מה שרציתם לדעת על מניקור-פדיקור

מתי התחילו טיפולי המניקור והפדיקור?

טיפולי פדיקור ומניקור תועדו כבר לפני למעלה מ-4,000 שנה. בבבל השתמשו בני המעמד הגבוה בכלי עבודה עשויים מזהב כדי להעניק לעצמם טיפולי מניקור ופדיקור. ביצוע של ליטוש וצביעתן של הציפורניים נעשה אף בתקופות קדומות יותר. מקורו ה מנהג הינו בסין בשנת 3000 לפנה"ס, צבע הציפורניים העיד על מעמדו החברתי של הבן אדם, זאת על פי כתבי היד של שושלת מינג. לפי הנוהג ציפורניים מלכותיות נצבעו באדום ובשחור.

ציור של פדיקור ומניקור נמצא על חריטה מקבר פרעה במצרים. המצרים הקדישו תשומת לב רבה לרגליהם ולכפות רגליהם. המצרים נהגו גם לצבוע את הציפורניים. השימוש בצבע האדום הצביע על מעמד החברתי גבוה ועל תואר אצולה. בכתבים עתיקים נכתב שציפורניה של המלכה קלאופטרה נצבעו בצבע אדום כהה, המלכה המצרית נפרטיטי צבעה את ציפורניה בגוון אדום בהיר. המפקדים הצבאיים במצרים העתיקה וברומא, צבעו את הציפורניים לפני שיצאו למלחמה.

מה מקור המלים מניקור ופדיקור?

המילה מניקור הגיעה מהשפה הצרפתית,manucure  פירושו טיפול לידיים, מילה זאת הגיעה מן הלטינית יד manus –  וטיפולcura –

המילה פדיקור אף היא נגזרה מהשפה הלטינית כף רגל – pedis טיפול – cura.

למה חשוב להשתמש בכלי מניקור ופדיקור איכותיים?

מניקור ופדיקור הם טיפולי יופי קוסמטי ולעתים גם רפואי לציפורניים, לידיים ולרגליים המתבצעות בבית או במכון ציפורניים או במכון יופי.

על מנת לקבל תוצאות אידיאליות בטיפולי פדיקור ומניקור חשוב מאד שהקוסמטיקאית תשתמש בציוד מעולה. מכיוון שמדובר בכלי מניקור ופדיקור המשמשים על בסיס יומי חשוב מאד שהכלים יהיו אמינים ואיכותיים. בעת הטיפול קיים חשש לזיהומים בשל חוסר הקפדה על היגיינה, כאשר משתמשים בכלים רבים יש להקפיד על חיטוי הכלים באופן קפדני.

אנו מייבאים ומשווקים כלי מניקור ופדיקור ברמה הגבוהה ביותר במחירים אטרקטיביים. אנו מספקים גם שירותי השחזה אשר שומרים על כלי  המיקור והפדיקור במשך שנים ארוכות. כאשר אתם קונים מוצר בחברת בווא, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שמוצר זה ילווה אתכם במשך שנים רבות. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע וייעוץ נוסף, נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 02-5383636 או צרו קשר כאן.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם