מספרי תפירה

מספריים לתפירה באיכות גבוהה ביותר

בחברת בווא תוכלו למצוא מגוון איכותי של מספריים, לרבות מספרי תפירה של חברות מוכרות, כמו מספרי תפירה של המותג הגרמני המוביל Solingen העשויות מפלדה איכותית עם עיצוב נוח לאחיזה וגזירה. לצד מכירת מספריים בחברתנו גם מספקים שירותי השחזה מקצועית לכל סוג של מספריים שיש ברשותכם, וכל זאת עם שירות מקצועי, יעיל ואדיב ועבור מחירים תחרותיים והוגנים.

מבנה של מספריים

מספריים מכל סוג מורכבות למעשה משני להבים שיש להם ציר אחד משותף, כאשר מלבד חודם של הלהבים פעולת החיתוך נוצרת בגין הפעלת כוח על שני הלהבים בנקודת המגע שלהם. למעשה מדובר במבנה של מנוף כפול עם ציר משותף שמהווה נקודת משען עבור להבי המספריים, המופעל בקצהו השני על ידי האצבעות. לכן ככול שמקרבים את הבד שרוצים לחתוך לנקודת החיבור כך גדל אפקט הכוח של המנוף הכפול, המגיע בנקודת המשען לפי שניים מהכוח שאצבעות הידיים מפעילות.

בהתאם לעיקרון זו פותחו סוגים שונים של מספריים המיועדות למטרות שונות, כמו מספריים לתפירה לחיתוך בדים שונים, מספריים לציפורניים, מספריים לשיער, מספריים למטבח, מספריים לגזירה של נייר וקרטון ואפילו מספריים המתאימות לחיתוך פח, תיל ופלסטיק.

 כמו כן לכל סוג של מספריים יש מבנה המתאים לייעודן.

בחירת מספרי תפירה

בבחירת מספרי תפירה המכונות גם מספרי חייט או מספרי בד, חשוב לקנות מספריים איכותיות של מותג מוכר. האיכות של המספריים תבוא לכדי ביטוי בחומר ממנו עשויים הלהבים, במידת חודם, במבנה המספריים ובנוחות אחיזה ממושכת בהם. כך למשל, חומר מעולה ללהבי מספריים הינו פלדת אל חלד חלקה, קשיחה וחזקה.

כמו כן יש לקנות מספריים בהתאם לצורכי תפירה, היכולים להיות גזירה של בדים, חוטים, רקמות, אריגים, קנבס, עור ונייר, מספרי זיג זג, מספריים עם קצה אחד משונן שמונע החלקה של הבד  ועוד. בנוסף ניתן בימנו לקנות מספריים רב תכליות עם בורג מתכוונן המאפשר להתאים את מידת המתח המבוקשת. אם מודבר באדם שמאלי כדאי לבחור בזוג מספריים מותאמים עבורו.

יחד עם זאת, יש לציין כי תופר מקצועי בדרך כלל יבחר במספריים נפרדות לכל מטרה, בין אם לגזירת בדים, ניירות או חוטים, מכיוון ששימוש בזוג אחד של מספריים לכל המטרות פוגם ומכהה אותן יותר מהר.

הצורך במספרי תפירה טובים

כל עבודת תפירה מתחילה בגזירה של בדים, אותם יש לגזור באופן כמה שיותר חלק, ישר ומדויק. כדי לבצע עבודת גזירה כראוי יש צורך במספריים לתפירה ייעודיות למטרה זו, באיכות כמה שיותר גבוהה. האיכות תבטיח קבלת מוצר המסוגל לגזור בקלות וללא מאמץ כל סוג של בד, עם חיתוך ישר ונקי. בנוסף, איכות של מספרי תפירה תבטיח רמה גבוהה של עמידות לאורך זמן, עם שמירה ממושכת על חודן ועל המבנה שלהן.

הצורך בהשחזת מספריים

חשוב לדעת כי בדומה לסכינים, בהיותן עשויות מלהבי מתכת, מספריים טובות נוטות לאורך זמן להתכהות. לכן הן נדרשות לפעולות של השחזה המבוצעת על ידנו עם ציוד מתקדם במהירות ויעילות, שיחזירו למספריים את חודן ממש כמו חדשות ויהפכו אותן לכלי תפירה יעיל ושימושי במיוחד.

הזמנת מספרי תפירה

להזמנת מספרי תפירה איכותיות ולקבלת עוד פרטים ומידע מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת בווא בטלפון 02-5383636.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם