סכינים לדגים

איך לבחור סכין דגים למטבח שלכם?

כמעט כולם אוהבים לאכול דגים, אך אנשים רבים נרתעים לאכול דגים בשל העצמות המרובות וההתעסקות הכרוכה בכך. הפתרון הפשוט הוא להגיש פילה דגים, מה שמקל על הסועדים לאכול ללא חשש. הבעיה היא שאחת הפעולות שדורשות דיוק גבוה במטבח היא מלאכת הפילוט. זאת מלאכה שדורשת מיומנות וריכוז, על מנת לבצע אותה בנוחות ויעילות מומלץ להשתמש בסכין ייעודי – סכין פילוט דגים.

מהו תפקידו העיקרי של סכין פילוט דגים?

תפקידו הבסיסי של סכין זאת הוא להפריד בין פילה הדג לאדרה, הממדים הדקיקים והחדות של הסכין מאפשרים לשף או לטבח דייקנות גבוהה שאיתה ניתן ליצור פילטים דקים מאד. אפשר להשתמש בסכין גם לחיתוך של פירות וירקות וליצור עיצובים שונים ומעניינים.

 

מה מאפיין סכינים לדגים?

סכין מיוחדת זאת מאופיינת בלהב דק מאוד וגמיש למדי, הלהב חייב להיות חד מאד כדי לפלט בנוחות וביעילות, בגלל המבנה המיוחד של הסכין ניתן לחוש את העצם, להחליק מעליה את הלהב הגמיש ולהסיר בקלות את הפילה.

איך שומרים ומתחזקים סכין פילוט דגים?

תחזוקה נכונה מתחילה בחיתוך על גבי קרש מעץ או פלסטיק ולא על משטח קשה על מנת לא לפגוע בחדות הלהב שחיונית במיוחד בפילוט דגים. יש לאחסן את הסכין עם כיסוי או להניח על גבי מגנט. אי אפשר להניח את הסכין בכיור ויש לנקותה אותה באופן מיידי לאחר השימוש עם מים וסבון כלים, חשוב מאד לנגב את הסכין ולא להשאיר אותה עם שאריות סבון ומים. אסור להסיר לכלוך ע"י שפשוף עם צמר פלדה. אין לשים את הסכין במדיח כלים. כאשר יש לכלוך קשה על הסכין אפשר להסירו בהשריה במשך מספר דקות במים חמים, לאחר מכן לשטוף כרגיל.

האם אתם מחפשים סכין פילוט דגים איכותי? סכין אשר יקל על עבודתכם במשך שנים ארוכות? אתם יכולים להפסיק לחפש… אנחנו מתמחים ביבוא ומכירה של סכינים איכותיים מכל הסוגים וממיטב היצרנים. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע ייעוץ ובחירת סכין פילוט דגים אשר תתאים לצרכים הספציפיים שלכם במטבח. נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 02-5383636 או צרו קשר כאן

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם