סכיני מטבח

בבווא תוכלו למצוא סכינים ממיטב החברות ומכל הסוגים, לרבות:
ARCOS
GLOBAL
VICTORINOX
KASUMI
ועוד…

בווא מציעה סכיני מטבח מכל סוג: סכיני קצב, סכינים לבית, סכיני שף, סכיני לחם, סכינים לדגים, סכינים ברמות גמישות שונות סכינים למכונות בשר ואולרים מן החברות המובילות בתחום.

כמו כן, ניתן לבצע בבווא השחזות מקצועיות של סכינים, זוגות מספריים, כלי מניקור ופדיקור ועוד, הן לשוק הפרטי והן למוסדי – ההשחזות נעשות במקום.

חברת BEVA המובילה בתחום סכיני מטבח מקצועיים ושירותי השחזה, מייבאת ומשווקת מבחר איכותי של סכיני שף מקצועיים. מדובר בסכינים של מיטב היצרניות לרבות סכיני שף גלובל וסכין שף יפנית.

על סכיני שף וחשיבותם במטבח

בין אם מדובר על מטבח מקצועי או מטבח בייתי, סכין שף מקצועית הינה פריט חובה. מדובר בסכין מובילה, חדה וחזקה במיוחד שיכולה לחתוך הכול ולכן היא כלי עבודה מאוד שימושי עבור קשת רחבה של צרכים. לסכינים אלו יש מבנה אחיד עם להב קשיח יחסית, רחב ומחודד, שחלקו העליון ישר וחלקו התחתון בעל זווית מתעקלת בחלקה הקדמי כלפי מעלה, וידית נוחה ורחבה. סכינים אלו מסופקות על ידינו בסוגים ומידות שונות בהתאם לייעודן. 

סכיני שף איכותיים של מיטב היצרנים העולמיים

אנו מייבאים, משווקים ומוכרים מבחר דגמים וסוגים של סכיני שף מקצועיים המיוצרים על ידי מותגים מובילים. אנו משווקים סכיני שף יפניות  של היצרניות הנחשבות לטובות בעולם, המתאימות לשיטות וצורות חיתוך מגוונות. בין היתר אנו משווקים סכיני שף גלובל תוצרת יפן הנחשב למותג עולמי יוקרתי ומצליח. את הסכינים ייצרו באופן ידני בקפידה ודיוק מרביים מפלדת CROMOVA השומרת על איכותו של הסכין גם בטמפרטורות קיצוניות גבוהות או נמוכות. בנוסף, אנו מספקים סכיני מטבח מקצועיים נוספים כדוגמת סכיני קצבים, סכיני לחם ודגים. כמו כן, אצלנו תזכו גם שירותי השחזה מקצועיים שישמרו על איכותם של הסכינים ויפיקו מהם את המיטב..

שמירה על חיי סכין שף

אין ספק שסכין שף מקצועית מהווה השקעה כדאית לטווח ארוך. ואולם, בכדי להצדיק השקעה זו ובכדי שהסכין באמת תאריך ימים יש צורך לשמר את איכותה על ידי תחזוקה נכונה. התחזוקה מתחילה בשימוש על גבי קרש מעץ או פלסטיק וממשיכה באחסון נכון של הסכין עם כיסוי הולם או הנחה על גבי מגנט. כמו כן, אין להשאיר את הסכין בכיור ויש לנקותה מיד לאחר השימוש עם סבון כלים ומים, לנגבה ולהניחה במקומה. חשוב לציין כי אין לנקות סכיני שף במדיח כלים וכן שאסור להסיר לכלוך מהסכין על ידי שפשופה בצמר פלדה או מברשות גסות ממתכת. לכלוך קשה יש להסיר על ידי השרייה של מספר דקות במים חמים ושטיפה רגילה. בנוסף, בהתאם למידת השימוש, סכיני שף נדרשים בהשחזה תקופתית באופן בטוח ומקצועי כפי שיש לנו להציע, השומר על חדותה ומונע נזקים בלהבה.

הזמנת סכיני שף מקצועיים

להזמנת סכיני שף מקצועיים של מיטב המותגים העולמיים, הגיעו לבית העסק שלנו בירושלים, או צרו קשר עם חברת בווא בטלפון 5383636 – 02 או בדוא"ל  bevaknives@gmail.com.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם