סכין שף | סכיני שף

מתחילים לבשל

עבודתו של השף היא עבודה שמעוררת התפעלות על ידי אנשים ממוצעים. יש משהו בפעולה משודרגת ומרהיבה אשר לוקחת את הפעולות שאנחנו עושים ביום יום צעד אחד קדימה. הרי יש הבדל עצום בין הצורה שבה אנחנו עובדים במטבח, לבין איך שהשפים עושים זאת וזה משהו שמיוחד ויוצא דופן לראות.

מבין כל הפעולות שעושה השף במטבח, נראה שפעולת החיתוך היא המרשימה ביותר. היא יחסית פשוטה ונפוצה, אך ההבדל בין החיתוך המקצועני לחובבני הוא עצום. אחת הסיבות לכך, מעבר לניסיון וחזרה של שנים, היא כמובן הסכין. סכין שף איכותית היא חברתו הטובה ביותר של השף, והוא צריך לדעת לטפל בה, להשתמש בה ולתחזק אותה.

סכין שף טובה היא סכין שמתאימה לפעולות הבסיסיות ביותר במטבח, אך מאפשרת לעשות אותן בקלות יתרה. פעולה כמו חיתוך ירקות או פירות צריכה להיעשות במהירות וביעילות, ובמקביל, להיות בטוחה. חיתוך טוב מאפשר לבשל את האוכל כמו שצריך ולאחר מכן, מקל כמובן על האכילה עצמה. אף אחד לא רוצה לאכול חתיכות גדולות ולא נוחות של אוכל. החיתוך מאפשר חלוקה לביסים אחידים וקטנים המתאימים לפה.

סכין לכל מצב

מרבית השפים עובדים עם סט סכיני שף מקצועיים עם סכינים המתאימות לכל סוג של עבודה – מקצבות ועם לחיתוך לחם או מריחת חמאה. ככל שהסכינים איכותיות יותר, ומותאמות באופן אישי לטבח, כך קל ונעים יותר לעבוד.

את הסט של הסכינים האיכותיות הללו צריך לדעת לתחזק. השפים משחיזים את הסכינים לפני כל שימוש מפני שכל חיתוך משפיע על צורתו של הלהב. סכין טובה ומושחזת היטב יכולה אפילו לחתוך דף נייר המוחזק באוויר. ציוד איכותי משפיע מאוד על איכות הבישול, ולבטח האפייה, והכל מתחיל, כמובן, עם סט סכינים איכותי.

מבלים לא מעט שעות במטבח? אוהבים לבשל וגם לאפות? אם כן, חובה שתהיה ברשותכם סכין שף טובה ואיכותית. זקוקים לאחת כזו ותוהים במה לבחור? חברת בווא, המתמחה במכירת מספריים וסכינים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של סכיני שף מאיכות גבוהה ובמחירים נוחים. לפרטים, התקשרו לטלפון שמספרו 02-5383636

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם