ציוד מילה

מה מיוחד בטקס ברית מילה?

ברית המילה הינה אחת המצוות הבודדות שמרבית היהודים מקיימים, יהודים דתיים וחילוניים. בדרך כלל נהוג לעשות טקס חגיגי כשהמילה עצמה מבוצעת על ידי מוהל. שלב המילה (חיתוך העורלה) הינו השלב המרכזי בברית המילה. על מנת לחתוך את העורלה, המוהל משתמש בסכין מיוחדת  – סכין מילה. על העטרה מניחים מגן מתכת אשר מסמן את הגבול התחתון של החלק אותו חותכים.

במה שונה מילה רפואית מברית מילה לפי ההלכה?

רופאים שמבצעים מילה רפואית משתמשים בדרך כלל במגן מתכת עם אפשרות סגירה צמודה יותר, תפיסת העורלה בדרך זאת גורמת להפיכתה לנמק לפני חיתוכה, מה שמצמצם באופן ניכר את הדימום לאחר החיתוך.  

מהם שלושת השלבים בתהליך ברית מילה?

  • מילה – חיתוך העורלה בסכין, וגילוייה של העטרה החבויה תחתיה ע"י הסרתה של  שכבת העור המצפה את העטרה. העורלה מוגדרת מבחינת ההלכה כחלק מהעור שמכסה את העטרה, מהקצה העליון ועד קצת מתחת לעטרה.
  • פריעה – חיתוך והפשלתו של הקרום שנמצא בין העטרה לעורלה, ובדרך כלל מבוצעת בציפורן האגודל של המוהל.
  • מציצה  – מציצת הדם מהחתך שנוצר. בעבר בוצעה המציצה באופן ישיר ע"י פי המוהל, רוב המוהלים כיום משתמשים בשפופרת מציצה מזכוכית למניעת העברת מחלות מזהמות.

מה כולל ציוד מילה?

ערכת כלי ברית מילה כוללת: קופסה לכלי מילה, משחזת, מגן עטרה, מפריד מרובע או עגול, סכין מילה, מספרי מוסקיטו, מספרי כפתור, מספרי ליסטר ושפופרת מציצה.

מה החשיבות של ציוד מילה איכותי?

מכיוון שמדובר בטקס חשוב ביותר במסורת היהודית, יש חשיבות גדולה לבצע אותו עם ציוד איכותי אשר מקל על בצוע המילה בצורה מהירה ומדויקת.

אנו מספקים במשך עשרות שנים את הציוד האיכותי ביותר עבור מוהלים ורופאים. אנחנו מאמינים בשירות ברמה הגבוהה ביותר ובמסירות מקצועית. כאשר אתם קונים מוצר בחברת בווא, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שמוצר זה ילווה אתכם במשך שנים רבות. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע ייעוץ ובחירת ציוד מילה אשר יתאים לצרכים הספציפיים שלכם. נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 02-5383636 או צרו קשר כאן

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם