ציוד מניקור ופדיקור

עולם הקוסמטיקה הולך ומתפתח עם השנים, בעבר היינו מזמינים קוסמטיקאית לבית כדי לקבל טיפולי פדיקור, מניקור, וטיפולי יופי וטיפוח אחרים. בשונה מבעבר – כיום יש מכוני יופי רבים בארץ. נשים וגברים פונים למכוני היופי והקוסמטיקה על מנת ליהנות מטיפולים אסתטיים ומטיפולי יופי וטיפוח שונים, בין הטיפולים הפופולריים ניתן למנות את טיפולי הפדיקור והמניקור שחשובים בפן האסתטי ובפן הבריאותי.

תוצאות אידאליות

כדי ליהנות מתוצאות אידיאליות בטיפולי פדיקור ומניקור חשוב כי הקוסמטיקאית תשתמש בציוד איכותי הכולל צבתות, מספריים מיוחדים לציפורניים, משייפים ועוד. ציוד פדיקור כולל גם דוחפי עור, מכשירי שיוף עם ראש יהלום, תעלות, סכיני סקלפל וכמובן חומרים לחיטוי, לחיזוק ציפורניים, לניקוי לק ועוד. יש להקפיד על רכישת ציוד מניקור מחברה מוכרת ומתקדמת שמתמחה בשיווק ציוד למכוני קוסמטיקה כאשר חשוב לוודא כי החברה מציעה גם שירותי השחזות. אחת לתקופה חייבים לבצע השחזות מקצועיות כדי לשמור על תפקוד יעיל ובטוח של הציוד כמו סקלפלים, צבתות ומספריים.

ציוד ממותגים מוכרים ומובילים

ציוד איכותי לפדיקור ומניקור מחזיק מעמד לאורך זמן לכן חשוב לרכוש את הציוד רק מחברה המתמחה בכך. אין להשוות בין ציודים אותם ניתן לרכוש ברשתות הפארם ובחנויות שונות לבין ציוד מקצועי למניקור ופדיקור. ניתן לרכוש ציוד מקצועי בפריטים בודדים או כסטים מקצועיים ומהודרים בתיק נוח. אפשר להזמין סטים מקצועיים בהתאמה אישית על פי הצורך של הקוסמטיקאית. כאשר רוכשים ציוד ממותג מוביל זוכים לשירות ברמה גבוהה, לאחריות ולשירות הכולל השחזות מקצועיות כך שניתן להשתמש בציוד לאורך זמן.

מגוון מוצרים לטיפולי פדיקור ומניקור

כאמור, ציוד מניקור ופדיקור כולל מגוון רחב של מוצרים וביניהם פריטי ריהוט כמו שרפרפי פדיקור ושולחנות מניקור. יש לתת דגש על רכישת ציוד פדיקור ומניקור מקצועי כגון צבתות מכל הסוגים (צבתות עור, קוצצים איכותיים ומקצועיים, צבתות לציפורניים וכו'), מספריים במגוון דגמים לקיצוץ ציפורניים ומספריים איכותיים ומיוחדים לקיצוץ העור סביב הציפורניים, מגוון משייפים באיכות גבוהה, פצירות במבחר גדלים, סכיני ניתוח (סקלפל) באיכות גבוהה, דוחפי עור ועוד.

במהלך טיפולי פדיקור ומניקור נעזרת הקוסמטיקאית במגוון כלים ותכשירים, החל משלב השריית כף היד או כף הרגל בנוזל לריכוך העור וכלה בציוד מתקדם לקיצוץ איכותי של הציפורניים ברגל או ביד. בסיום הטיפול נהוג לשייף את שכבות הער המת ולמרוח לק בצורה אמנותית ו/או למרוח חומר לחיזוק הציפורניים. חשוב להדגיש כי חברה מקצועית למכירת ציוד איכותי ומתקדם למוצרי פדיקור ומניקור מספקת מענה מקיף לכל המוצרים הנחוצים למערך הטיפולים של הקוסמטיקאיות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם