סכין פדיקור

טיפולים קוסמטיים – תחזוקה של הגוף

גוף האדם הוא כמו מכשיר חשמלי. כדי שהמכשיר יעבוד בצורה טובה, יש לדאוג לטפל בחלקים שבתוכו. מובן כי לא תמיד הטיפול דורש החלפת חלקים. לפעמים, מספיק רק לנקות את הסנן, להוסיף שמן או מים. בדומה לכך, במהלך שנות חייו של האדם, הוא עושה שימוש יומיומי באיבריו השונים. כדי לשמור על תקינות האיברים האדם צריך לדאוג לטפל בהם על מנת שהם ימשיכו לתפקד ביעילות. מובן כי ישנם טיפולים אותם ניתן לעשות בבית באופן עצמאי, כמו צחצוח שיניים, מריחת קרם לחות וכדומה. אך, ישנם טיפולים, בהם דרושה התערבות חיצונית.

כאמור, בגוף האדם ישנם איברים רבים אשר דורשים תחזוקה, אך קצרה היריעה להרחיב לגביהם במאמר זה. כעת, נתמקד בחשיבותן של הרגליים. ברור לכולם שתפקידן של הרגליים קריטי בתפקודו של האדם ביום יום. הרגליים, נושאות את האדם ממקום למקום במשך שעות רבות במהלך היום. הן אלו שעוזרות לאדם להגיע למקום חפצו. הרגליים צריכות להתמודד עם שינויי מזג האויר; לחות לעומת יובש, קור לעומת חום. זאת ועוד, האדם משתמש בסוגי נעליים שונים, למשל סנדלים מאווררות לעומת נעליים סגורות עם גרביים. על כן, ראוי לתת לרגליים את הכבוד המגיע להן ולטפל בהן בצורה הטובה והמקצועית ביותר על ידי איש מקצוע.

לאור האמור לעיל, ישנן שתי סיבות מרכזיות לכך שאדם ניגש לטיפול פדיקור אצל קוסמטיקאית. ראשית, אסתטיקה. כיום, נשים וגברים כאחד, מודעים למראה החיצוני שלהם. לכן, חשוב להם לשמור על מראה עור זוהר ומלא ברק. בייחוד בקיץ, בו אנשים הולכים עם נעליים פתוחות, בהן ניתן לראות את כף הרגל, חשוב להקפיד על מראה כף רגל נקייה, מטופחת ורעננה.  שנית, ההיבט הרפואי. מובן כי בני האדם שונים זה מזה מכל מיני בחינות, מין, גיל, אורח חיים ועוד. כל אלו משפיעים על מצבן הרפואי של הרגליים. לכן, כאשר אדם מגיע לטיפול אצל קוסמטיקאית, עליה לאבחן את מצבו, על מנת להעניק לו את הטיפול הנכון והמותאם עבורו. לרוב, הדרך בה היא פועלת היא תשאול בנוגע לאורח החיים של האדם, מצב רפואי ואבחון של כף הרגל שלו. ראוי לציין כי בעבר, טיפול פדיקור נתפס כטיפול קוסמטי בלבד לציפורניים ולעור הרגליים. עם הזמן, גילו כי פדיקור יכול לסייע לפתירת מצבים רפואיים שונים הקשורים בכף הרגל.

כיום, ישנם שני סוגי טיפול:

  • פדיקור קוסמטי – בטיפול זה הקוסמטיקאית מתמקדת בקילוף עור יבש בשכבות החיצוניות של העור בכף הרגל. ביחס לציפורניים, הקוסמטיקאית מתמקדת בהחזרת הברק לציפורניים ברגליים. בסיום הטיפול כף הרגל תהיה נעימה למגע ותיראה רעננה.
  • פדיקור רפואי – בטיפול זה הקוסמטיקאית מתמקדת בבעיות רפואיות בכף הרגל,. כך למשל, אצל חלק מהמטופלים מופיעים מצבים של אקזמה, יבלות, פטרת, עור סדוק ויבש, ציפורן חודרנית ועוד. סכין פדיקור הוא אחד מכלי העבודה של הקוסמטיקאית במהלך הטיפול. כאמור, סוג טיפול זה מסייע בפתרון בעיות רפואיות ולתחושת הקלה בכאב אצל המטופל.

מובן כי בשני סוגי הטיפולים, הקוסמטיקאית צריכה להיות בעלת ידע נרחב, על מנת לבצע את הטיפול בצורה מקצועית, כך שלא ייגרם נזק לכף הרגל של המטופל. אך, ידע אינו מספיק. כדי להגיע לתוצאות טובות, על הקוסמטיקאית להשתמש בכלים ומוצרים שונים אשר יסייעו לה לבצע את עבודתה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. כדי לעזור לך להגיע לתוצאות הטובות ביותר, אנו בבווא עוסקים ביבוא ושיווק של מגוון רחב של סכינים לפדיקור איכותיים, אשר יסייעו לך בעבודתך השוטפת. מעוניינת בפרטים נוספים? התקשרי אלינו עוד היום בטלפון 02-5383636 ונשמח לעמוד לרשותך!

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם